.

.

50 sztuk/partia, 1 m, SC/UPC-ST/UPC Fiber Jumper, MM (50/125), duplex 3.0mm, PVC Kurtka, SC/UPC-LC/UPC Patch Cord Światłowodowy

50 sztuk/partia, 1 m, SC/UPC-ST/UPC Fiber Jumper, MM (50/125), duplex 3.0mm, PVC Kurtka, SC/UPC-LC/UPC Patch Cord Światłowodowy

€ 95.56

Ilość produktu
Istniejący

50 sztuk/partia, 1 m, SC/UPC-ST/UPC Fiber Jumper, MM (50/125), duplex 3.0mm, PVC Kurtka, SC/UPC-LC/UPC Patch Cord Światłowodowy Kulminacyjnym 1. niskie straty wstawiania, powrót refleksji i wysokiej return loss
2. UL oceniane obudowa z tworzywa sztucznego i buty w różnych kolorach
3. Push-pull konstrukcja sprawia, że doskonała mechanizm wytrzymałość
4. wysokiej jakości ceramiczna okucia
5. wysoka wiarygodność i stabilność, dobra powtarzalność i zamienności
6. zgodności z ROSH życzenie Zastosowanie 1. CATV
2. sieci telekomunikacyjnych
3. Wide Area Networks
4. przemysłowych, medycznych i wojskowe
5. Lokalnej Sieci
6. sprzęt do badań
7. aktywny wypowiedzenie urządzenia
8. przetwarzania danych sieci Parametr TłumiennośćTypowe : 0.2d BMaksymalna : 0.3d BStraty powrotu Typowe : 50d BFiber & KabelŚrednica rdzenia : 9 μm Okładziny Średnica : 125 um Powłoka Średnica : 250 um Bufor OD : 900 um Bufor Materiał : PVCKurtka Materiał : PVCKurtka OD : 0.9mm, 2.0mm, 3.0mm Cechy fizyczne kabel Instalacja Na Rozciąganie Obciążenia : 100 NDługoterminowe Rozciąganie Obciążenia : 50 NMaksymalna Na Rozciąganie Obciążenia : 100 N/cm Instalacja (Załadowany) Minimalny Promień Gięcia : 5.0 cm Długoterminowe (Rozładowane) Minimalny Promień Gięcia : 3.0 cm Odporność na zgniatanie : 750 N/cm Odporność Na uderzenia : 1,000 cykli Flex Odporność : 5,000 cykli Włókna Tłumienie1310 nm : 0.35 d B/km1550 nm : 0.2 d B/km Temperatura pracy-20 °C do + 70 °CTemperatura przechowywania-50 °C-+ 80 °C Opakowanie i Wysyłka Pakowanie  A. 100% Test przed zapakowaniem B. Każdy koło powinny być 0.5 m, utrzymanie dobrej kształt C. Neutralny etykiety lub dostosowane D. Złącze kierunku musi być zgodne z etykietą E. PE torba dla każdego elementu, Odróżnić różne modele z duże worki F. Przy Użyciu opaski kablowe, aby zapobiec wytłaczanie, z tworzywa sztucznego wrap zapobiec wilgoci i pyłu Zamówienie Informacje Pozycja Typ Złącze światłowodowe LC, FC, SC, ST, MTRJ, JU, DIN, D4, MPO, SMA, e2000, MTRJPolerowanie PC, UPC, APCKabel światłowodowy model Jednomodowych : g652d, g655, g657a Wielomodowy : 62.5/125 (OM1), 50/125 (OM2), OM3, OM4 Włókna optyczne średnicy kabla0.6mm, 0.9mm, 1.6mm, 2.0mm, 2.4mm, 3.0mm Włókna marki Corning, YOFCWłókna Rdzenie Simplex, duplex, wielordzeniowy (4-48cores) Patch cord światłowodowy długość0.5 m do 1 km są dostępne Kabel światłowodowy typu Kryty, wstążki, bunch, pancerne, wodoodporny, na zewnątrz

Dane produktu

Nazwa marki:
Saint Jason
Numer modelu:
NV-SC-ST OM3-1M-50pcs
color:
green or blue
polish :
APC or UPC
Application:
FTTH
Certifications:
ISO9001, ROHS
Fiber Type:
2.0mm,3.0mm,0.9mm
fiber length:
1,1.5,2meter
Return Loss:
55db
mode:
Singlemode or multimode
Insertion Loss:
less than 0.2dB
OEM:
Yes
Więcej produktów w kategorii